UAH
История Завода железобетонных изделий ОДО ОДЭСП
Premium Standard
Отзывов: 1
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СВІТЛОВОДСЬКИЙ ЗАВОД ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ВИРОБІВ" ( ТОВ "СЗЗБВ" )
+38 (067) 630-15-95

История предприятия ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СВІТЛОВОДСЬКИЙ ЗАВОД ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ВИРОБІВ" ( ТОВ "СЗЗБВ" )

Дочірнє підприємство «Світловодський завод залізобетонних виробів» ЗАО «ОДЕБП» заснований у 1954 році коли на Дніпрі розвернулося будівництво Кременчуцької ГЕС. З 2004 року підприємство очолює Литвиненко Михайло Володимирович, який розпочав свою трудову діяльність в ЗАО «Об»єднанні Дніпроенергобудпром» у 1991 році і завдячуючи своєму досвіду та наполегливою працею разом з колективом підприємства зміг реконструювати, відбудувати, технічно переобладнати завод, досягти виробництва якісної продукції. За роки існування підприємства, виготовлено майже 5 млн. кубічних метрів залізобетону на великі енергетичні об»єкти для промислового, сільськогосподарського та житлового будівництва. На спеціалізованих лініях виготовляють різні за розмірами: 1) плити для стрічкових фундаментів; 2) блоки бетонні для стін підвалів; 3) східцеві марші та майданчики; 4) плити балконів, козирки входів; 5) плити пустотного настилу; 6) перетинки та прогони, що застосовуються у малоповерховому та котеджному будівництві, а також 7) конструкції огорожі; 8) конструкції колодязів; 9) бордюри та поребрики; 10) тротуарна плитка; 11) плити дорожні; 12) елементи каналів та тунелів; 13) опори ЛЕП; 14) сваї тощо.

У численних споживачів продукції заводу немає нарікань на якість та терміни постачання залізобетонних виробів. Підприємствомздійснюється вхідний контроль металу, цементу та піску. Проводяться випробування на жорсткість, тріщиностійкість та міцність продукції, що випускається. Вироби мають державний сертифікат якості.

LiveInternet

Описание

Исторические сводки о компании ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СВІТЛОВОДСЬКИЙ ЗАВОД ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ВИРОБІВ" ( ТОВ "СЗЗБВ" ).